Blog

19.02.2018

Peluş Alarmı

Sezonun en eğlenceli ve içimizi ısıtan renkli peluşları inceledik. Renkleri ile göz dolduran bu peluşlar sokak modasına uyum sağlamayı çabucak başardı.


12.02.2018

Kış Aylarında Denim Stilleri

DENİM OLMADAN ASLA Denim sever kadınlar kış aylarında da farklı stiller ile göz dolduruyor. Etek, tulum ve pantolon çeşitlerinin nasıl yorumlandığını mercek altına aldık. Denim kumaş dört bir yanımızı sarmaya başladı. Şimdi sıra eteklerde. İlkbahar ve Yaz aylarında sürekli olark giyilen denim eteklerin boyları kışın daha rahat giyebilmemiz için uzadı. Uzun denim etekler pilelerle hareketlendirilerek yüksek moda algısı yaratıyor.


5.02.2018

Sevginin Günü

Sevgililer Günü’nün tarihçesini sizler ile paylaşarak başlamak isteriz. 3. yüzyılda Aziz Valentine’nin gizlice kıydığı nikahlara dayanıyor. M.S. 3. yüzyılda Roma İmparatoru Claudius II, ordusunu güçlendirmek için genç erkeklerin evlenmesini yasaklamıştır. Rivayete göre bu yasağa karşı gelen Aziz Valentine, gizli nikahlar düzenleyerek gençleri evlendirmeye devam etmiştir. İhanetin karşılığını canıyla ödeyen Aziz Valentine M.S. 270 yılında 14 Şubat’ta idam edilmiştir. Bazı toplumlarda ''Aziz Valentin Günü'' ( St. Valentine's Day) olarak bilinir. Bu nedenle her yıl 14 Şubat’ta Sevgililer günü kutlanmaktadır. Bizlerde 14 Şubatta sevgilimize, eşimize sevdiğimizi en güzel şekilde bir kez daha göstermek için neler yapabiliriz bir bakalım.


29.01.2018

Her An Stil Sahibi Görünün

Kar henüz şehre düşmese de kalın giysilere, botlara ihtiyaç duymaya başladık. Sıcaklıkların düştüğü bu dönemde, ülkemizde kar tatili yapabileceğimiz bir çok kayak noktası var. Kayak merkezleri artık sundukları eğlence ve spa tesisleri ile kış tatilleri için ideal koşullar sunuyor. Bize de stil sahibi kıyafetlerimizi bavulumuza toplayıp tatile gitmek düşüyor. Peki, kayak kıyafetleriyle nasıl daha şık, sıcak ve konforlu olabiliriz bir bakalım.


  Sayfa:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17güvenli ödeme


© SHIKKA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
Mega E-Ticaret Sistemleri